Патріотичне виховання

Патріоти́чне вихова́ння — планомірна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, тобто доброго відношення до Батьківщини та до представників спільної культури або країни. Таке виховання включатиме розвиток любові до батьківщини, національної самосвідомості й гідності; дбайливе ставлення до рідної мови, культури, традицій; відповідальність за природу рідної країни; потребу зробити свій внесок у долю батьківщини; інтерес до міжнаціонального спілкування; прагнення праці на благо рідної країни, її народу. Має застосовування як у сім'ї та школі, так і в державних і громадських організаціях, засновуючись на впевненості в позитивному ефекті такого ж відношення.

 

«Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується (В. О. Сухомлинський).»

Хоробрі серця

Коли помирає одна людина - велике горе, коли сотні - трагедія для народу.

Комментариев: 0

71-а РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 травня 2016 року - урочистості з нагоди відзначення Дня Перемоги у Меджибізькій громаді

І живуть у пам'ятні народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

 

Виступ учнів Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Далее Комментариев: 0

Андріївські вечорниці - 2014

Андріївські вечорниці - 2014

Далее Комментариев: 0

Виступ учнів у замку 25 вересня 2014 року

25 вересня 2014 року у Летичівському районі відбулися заходи в рамках проведення ХХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції асоціації «Відроджені гімназії України» «Сучасні підходи до формування системи національно-патріотичного виховання в закладах освіти нового типу».

Мета конференції – визначення пріоритетних напрямів патріотичного виховання молоді, впровадження інноваційних технологій виховання громадянина та патріота України.

Учасниками заходів були 135 керівників навчальних закладів та педагогів із 22 областей України, Києва та Праги.

 

У Державному історико-краєзнавчому заповіднику учасників конференції зустріли вихованці Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Відвідування Музею Голодомору супроводжувалося переглядом літературно-музичної композиції, представленої учнями Меджибізької школи. Директор ДІКЗ «Межибіж» Олег Погорілець розкрив історичні відомості про селище Меджибіж та фортецю. Завершувалися заходи мистецькою композицією «Україна – квітка-душа», котру підготували вихованці Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Комментариев: 3

Патріотичний флешмоб

Комментариев: 0